Soho House İstanbul

İstanbul’da özellikle düğün fotoğraf çekimi konusunda mekan arayanlar için tercih edilebilecek en özel seçenekler arasında yer almaktadır.

Mekanda özellikle düzenlenecek olan organizasyonlar için Soho House İstanbul düğün videosu çektirmek isteyenler yapılacak görüşmeler dahilinde belirlenecek olan tarihe göre hizmet alabilirler. Mekanda yapılacak olan çekimler öncesinde gerekli kontroller sağlanmaktadır.

Düğün boyunca yapılacak olan video çekimi sayesinde her anınız ölümsüzleştirilmektedir. Organizasyon boyunca yapılacak olan çekimler sırasında yeterli sayıdaki ekip ile çalışma yapılmaktadır. Bu sayede mekanın her bir yanında düğüne katılan davetliler için de çekimin şekilde devam ettirilmesi sağlanmaktadır. Gelin ve damadın en özel anlarının videoya alınması için organizasyon boyunca çekime devam edilir.

Düğün Hikayesi Hazırlama 

Gelin ve damadın düğüne uzanan hikayesini en iyi şekilde anlatılabilmesi için hazırlanacak olan Soho House İstanbul düğün hikayesi profesyonel ekip tarafından yapılacak çalışmalar dahilinde hazırlanmaktadır. Müşteri memnuniyetini sağlayacak şekilde gerçekleştirilen çalışmalar sayesinde bu özel günden hatırlamak istedikleriniz video ve fotoğraflar ile kaydedilmektedir.

Mekanın farklı yerlerde yapılacak olan çekimler sayesinde Soho House İstanbul düğün fotoğrafı çektirmek isteyenler için en özel kareler hazırlanmaktadır. Doğa ile iç içe olarak hazırlanmış olan mekan İstanbul da düğün yapmayı düşünenler için en özel yerlerden biridir. Mekanda ön çalışma yapılması sayesinde çekimler sırasında herhangi bir sorun yaşanmadan çalışma tamamlanmaktadır.

Soho House İstanbul Özel Düğün Klibi 

Düğün hazırlıkları sırasında her aşamanın görüntülenmesi için çiftlerin taleplerine göre çalışma yapılmaktadır. Gelin ve damadın hazırlanması aşamasından itibaren yapılan çekimler sayesinde hazırlanacak olan klipler bu özel günden sizlere kalacak en özel anılarınızın ölümsüzleştirilmesini sağlamaktadır. Tamamen profesyonel şekilde yapılacak olan çalışmalar sayesinde müşteri memnuniyetini sağlayarak en iyi sonucun alınması sağlanmaktadır.

Detaylı olarak yapılacak olan görüşmeler dahilinde Soho House İstanbul düğün klibi mekanda yapılan çekimlerle elde edilen içerikler üzerinden hazırlanmaktadır. Son sistem teknolojiye sahip ekipmanlar ile yapılacak olan çalışmalar sayesinde daha yüksek kalitede klip hazırlanmaktadır. Uzman kadro ile yapılacak olan çekimler sayesinde fotoğraf ve video çekimleri sorunsuz şekilde tamamlanmaktadır.