Düğün Fotoğraflarınız Ölümsüz Olsun

Düğün gününüzde en önemli anılardan biri kuşkusuz gelin damat fotoğrafları olacaktır. Bunu en iyi şekilde sağlamanız bizimle mümkün oluyor.

Düğün Fotoğraflarınız Ölümsüz Olsun

Gelin damat fotoğrafı birçok çiftin içinde bulunmak istediği kareler arasındadır. Özel gününüzü yaşınız kemale erdikten sonra bile ilk günkü heyecanıyla hatırlamak isterseniz, mutlaka iyi bir fotoğraf ve video ekibi tutmalısınız. Fotoğraf ve videoların gerçeği en iyi şekilde yansıtması, sevdiklerinizin mutluluğuna tanıklık etmesi için uzmanlarımızın teknolojiyi yakından takip eden niteliklerinden yararlanabilirsiniz. Ölümsüz anılar biriktirmek istediğinizde mutlaka bu anların kalıcı olarak saklanması gerekecektir. Basılı ve dijital ortamlarda yer alan düğün fotoğraflarıyla her zaman anılarınızı yeniden yaşama şansını bulabilirsiniz. Özel olarak tercih edeceğiniz bir ortam yoksa gerçek ya da dijital ortamlar yaratarak sizi en güzel şekilde ölümsüzleştirebiliriz. Klasik bir fotoğraf albümü yerine baştan çıkarıcı bir albüm tercih edebilirsiniz

Neden Özel Klibiniz Olmasın?

Gelin damat fotoğrafları tek başına yetmez. Bu anı canlı canlı hatırlamak gerekir. Her bir detayı çekecek olan ekibimiz, drone desteğiyle her açıdan özel gününüzü videoya çekecektir. En sevdiğiniz aşk şarkısı çalarken görüntüleriniz ve videolarınızdan oluşan klipleriniz de size çok şık hediyelerimizden biri olacaktır. Son derece özel olan ve memnun kalacağınız bir sonuç almanızı sağlayan düğün klibi için sizin hayallerinizi gerçekleştiriyoruz. Ekibimiz gece gündüz çalışarak en iyi sonucun alınmasına gayret ederken özellikle farklı ihtiyaçların karşılanmasında kullanılan size özel çözümlerin alınmasını sağlar. Günün her saatinde en iyi sonucu alacağınız çekimlerimiz, size göre ayarlanır ve zamanınızın tek bir saniyesi bile boşa gitmez. Fiyat açısından da size en iyi seçenekleri sunan firmamız, hediye etmek istediğiniz fotoğraflar, düğün videosu, nikah videosu ve daha birçok özel gün konusunun çözülmesinde size yardımcı olur.

Drone Çekimleri

Organizasyon mekanın detaylarını ve tüm konuklarınızı görebileceğiniz düğünde drone çekimi  sayesinde çekiminize farklı boyut katabiliriz. Son derece özel biçimde kurgulanan ve memnun kalacağınız sonuçların alınmasını garanti eden ekibimiz, güncel teknolojiyi yakından takip ettiği ekipmanlarıyla sizi ve sevdiklerinizi ölümsüzleştiren bu anıları inşa eder. Günün her saatinde düğününüze dair detayların hazırlanmasını sağlayan firmamız, heyecanınıza ortak olarak size tüm samimiyetini sunar.